Dojmy a zkušenosti klientů

Léčivý dotek je dosud mým nejsilnějším relaxačním zážitkem. Vřele jej doporučuji všem, kteří se chtějí uvolnit na všech úrovních. Je to multidimenzionální povznesení duše i těla.
Petr

Na masážích se vám může stát, že postupně přejdete do stereotypu. Můžete narazit na strop. U Ivy žádný stereotyp neexistuje. U Ivy je nad vámi jen nekonečný vesmír.
Daniel

Masáž u Ivy představuje jedinečnost v jejím láskyplném přístupu. Pocit důvěry a bezpečí ve vás přinese uvolnění a otevření vašeho nitra jako přirozenou samozřejmost. S jejími doteky a laskavostí poznáte sami sebe.
Robert

Ivana je éterická žena se smyslem pro detail, krásu a potěšení. Masáž je jako krásné pohlazení, které nikdy nekončí. Pokaždé, když přijdu, překvapí mě něčím novým a spolu s jejím smyslem pro humor se cítím dobře jako s někým, koho znám.
Bedřich

Jak se cítím po tantrické masáži? Jinak. Úplně jinak! Zaujme mě každá dříve nesmyslná drobnost svojí velikostí, ale velikost drobností mi nezastiňuje jasné vnímání mých cílů. Má roztěkaná mysl je klidná a směřuje tam, kam chci - kam potřebuji. Vnímám svoji sílu, svoji velikost a s klidem čelím útokům vnějšího světa. A klidně spím. Dlouho, tvrdě, nerušeně.
Robert

Tantrickou masáž jsem vyzkoušel několikrát, v několika studiích, s několika různými masérkami. Vždy to bylo velmi příjemné a tělu lahodící. Ale až napočtvrté jsem se potkal s masérkou Ivankou, která mi od základů změnila vnímání tantrické masáže. I její masáže mi tělu lahodí, ale daleko intenzivnější jsou niterní prožitky. Jestli má být tantra o energii, o vesmíru kolem nás, pak s Ivankou mám ten vesmír v sobě.
Václav

Na Acces Bars u Ivanky už jsem za poslední roky byla několikrát. Vždy, když cítím, že je toho na mě moc, ráda si takto uniknu a Ivča mi vždy vyjde vstříc. I na poslední chvíli. Záleží, v jakém jsem zrovna rozpoložení. Barsy mají různý průběh. Někdy je to doopravdy silný zážitek a jindy si drobných změn skoro ani nevšimnete. A přesto tam jsou. Fascinuje mě, jak se Ivanka dokáže na člověka napojit a propojit ho s vesmírem. Vždy je to velice příjemné setkání. Děkuji.
Markéta

Barsova terapie od Ivanky byla jako dotek anděla. Vnímala jsem příjemnou energii, která otevřela bránu k něčemu vyššímu, co nás přesahuje. Doporučuji všem. Energie působí ještě dlouho po terapii a je magická. Moc děkuji za skvělý a povznášející zážitek.
Hana

Uchvátila mě naprostá přesnost doteku. Jakoby pramenil ze mě, z mého cítění. Byl veden přesně podle mých představ, dokonce ještě lépe, než jak jsem to zažil doposud. Děkuji za úžasný zážitek.
Honza

Pro naši první tantra lekci pro páry jsme si našli Ivanu. V jejím salonu jsme se cítili pohodlně a jako doma. Zkušenost byla úžasným zážitkem od začátku až do konce. Lekce s Ivanou nám dala dobrý základ pro praktikování doma. Máme v plánu se vrátit pro pokročilejší techniky a rady, jakmile si osvojíme základy 🙂 Můžeme vřele doporučit.
Lucy&Joey

Na masáže k Ivě přicházím v různých rozpoloženích, jak to ostatně život nabízí. Stejně tak jsem měl možnost vyzkoušet různé cesty, kterými se lze u Ivy vydat. Odchod je ale pokaždé stejný: s úsměvem ve tváři, hlavou v oblacích a s nohama pevně na zemi. A přesně taková Iva je: má pevné hranice v přístupu, ale nekonečnou fantazii, energii, něhu a smysl pro humor. Pokud v tomhle spočívá kouzlo a léčivá síla doteku, tak jsem objevil obojí. Při každé návštěvě.
Martin

Doporučuji zejména terapii Access bars. V podání Ivanky je luxusní. Odpočinek pro tělo, občerstvení pro duši, lehkost do života. Velká vděčnost, Ivuli, děkuji.
Pavlína

Skvělá masáž. Delší dobu jsem měl namožená záda a po masáži se mi celé svalstvo krásně uvolnilo. Slečna masérka je profesionálka na pravém místě. Rozhodně doporučuji.
Kryštof

Doporučuji … krásný dotek i žena přinášející uvolnění těla i mysli.
Jana

Služby masážního centra upřímně doporučuji. Přístup Ivany je citlivý, jemný, příjemný... a to ve všech směrech 🙂 Prostředí studia mi vždy umožní si masáž užít od začátku až do konce.
Radka

Velmi příjemný relax a profesionálně odvedená práce od paní masérky. Zprvu to byly zbytečné obavy, které se proměnily v maximální blaho a nevnímání času. Děkuji za "jiný svět" a téměř dvě hodiny v "ráji". Mohu pouze doporučit.
David

Jako převážně materialisticky smýšlející manželský pár nás zážitky zprostředkované masérkou Ivankou donutily vnímat některé věci trochu jinak. Proto všem těm, kteří chtějí významně obohatit svůj partnerský život, doporučujeme absolvování Tantra masáže.
Libor a Vlaďka

Ivi, moc děkuji, od rána cítím takovou zvláštní euforii, takhle jsem se nikdy před tím necítil. Děkuju za tvůj přístup, nechat se odevzdat do rukou tak krásné masérky.
Michal

Díky tantře jsem pochopil, že vše v životě plyne s přesným načasováním a nic nejde uspěchat. Při své první návštěvě jsem chtěl odcházet s uvolněním náporu mentální a sexuální energie. Pochopil jsem, že si můžu
dovolit přijmout daleko víc než jen krátkodobou úlevu, která je prchavá a věznila mě v neustálém kolotoči přetlaku nebo vyčerpání energie. Už rozumím, proč je potřeba se k dlouhodobému efektu propracovat. Díky za trpělivost sobě i Ivě, že jsme dokázali tělo postupně připravit k větší a větší možné míře rozkoše. Až po uspokojení základních potřeb přijetí a bezpečí jsem si mohl užít tyto fantastické momenty extáze a euforie.
Jakub

S vděčností doporučujeme všem párovou tantrickou masáž. Počáteční ostych byl vlídným a empatickým způsobem rychle odbourán. Individuální a citlivá péče o tělo i duši. Upřímný a hluboký prožitek, sdílení vnímání, energie i uvolnění. Krásný zážitek, děkujeme.
Honza a Eva

Ještě jednou moc děkuji za naprosto úžasnou masáž, která mi otevřela oči a s ní přišlo uvědomění, které nejde vyjádřit slovy.
Martin

Hodně dlouho zůstane ten den v mém srdci. Nikdy jsem se tak dobře necítil. Máš kouzelné ruce. Stále využívám energii, kterou jsi mi dala, a snažím se ji přenést do svého života i do své rodiny a okolí. Hodně toto ve mně zanechalo a jsem rád, že od včera se cítím mnohem líp. Klobouk dolů před tebou. Ať máš stále tolik energie, radosti a lásky k člověku.
Honza

Milá Ivano, ještě jednou bych Ti chtěl poděkovat za dnešní setkání - bylo to tak úžasné! Jak Tvoje přijetí, povídání a masáž samotná. Celé to bylo tak nečekaně silné, něžné a intimní. To absolutní odevzdání se do rukou druhému jsem nikdy nezažil, i ten pocit bezmezné důvěry - neskutečné. Nejen, že jsem si neskutečně odpočinul a opravdu vypnul, ale i po tělesné stránce jsem zažil díky Tobě něco tak silného, že to budu ještě dlouho vstřebávat. Čekal jsem ledasco a dostal jsem násobně víc, bylo to úžasný a krásný, přesně tak, jak jseš krásná Ty. Opravdu moc díky a je mi jasné, že jsme se neviděli naposled! Brzy na viděnou.
Pavel

Sobotní večer byl pro nás ve vaší společnosti příjemný. Byli jsme s partnerkou nadmíru spokojení. Masáž byla uvolňující, příjemná, zajímavá, přímo fascinující. Naplnilo to naše očekávání. Pokaždé odcházím jako jiný člověk. Nabitý energií, kterou předáváte doteky. Hodně mě to v životě posouvá dál. Máte u mne velikou poklonu. Jste moc super. Strávený čas ve studiu je opravdu veliký zážitek. Nesmírně dokonalé a úžasné. Děkuji za příjemný večer. Vím, že jsem u vás nebyl naposledy.
Jan

Milá Ivčo, jsem moc ráda, že jsem mohla poznat tantru. Musím říct, že jsem nevěděla do čeho jdu a bála se. Moje očekávání to přečkalo a já se krásně uvolnila a užívala si to. Máš šikovné ruce. Příjemné doteky byly fascinující. Nabilo mě to energií a člověk zapomene na vše. Moc děkuji za krásný zážitek a jen tak dál.
Jiřinka

Absolvoval jsem masáž ve studiu Léčivý dotek. Jelikož jsem v minulosti absolvoval stejný typ masáže i jinde, dovolím si srovnat své zkušenosti. Masáž ve studiu Léčivý dotek je na velmi vysoké úrovni. Masáž je velmi procítěná, masérka vnímá zpětnou vazbu těla, vyhodnocuje ji a přizpůsobuje tomu její průběh. Přístup masérky je velice profesionální a přitom osobní a přirozený. Ivana na mě působila velice příjemně a bezprostředně. Prostředí studia je útulné, decentní a čisté. Všem doporučuji!
Michal

Tvé doteky jsou opravdu léčivé. Ukázala jsi mi, jak smyslné doopravdy doteky mohou být, na což jsem už dávno zapomněl. I vzhledem k tomu, že se poslední dobou cítím ve svém těle snad nejhůře za svůj život, jsem byl velmi nervózní. Do poslední chvíle jsem zvažoval, že bych to zrušil. Jsem moc rád, že jsem to neudělal. Nervozitu jsi ze mě částečně "vyhnala" už při otevření dveří, kdy mě objala tvá energie a zbytek nervozity ze mě opadl už při úvodním rituálu. Jsou také partie mého těla jako například ruce s ekzémem, za které se stydím, ale díky tobě ze mě i tento stud opadl.
Také jsem ze tebou nešel se záměrem vyvrcholení, spíše naopak. Energie byla ve mě nahromaděna za dlouhou dobu. Chtěl jsem ji spíše v sobě kultivovat. Už dlouho se snažím dokopat k tomu, s tím něco dělat, a včerejšek mě v tom jen utvrdil a tedy začnu. Děkuji.

Petr