Můj příběh

Jmenuji se Ivana a věnuji se holistickým masážím a jejich průvodcovství.

První letmý dotek éterického světa mě potkal na kurzech reiki a kraniosakrální terapie roku 2013. Tehdy jsem si potvrdila fungování energií a vzbudilo to ve mně silnou touhu kultivovat vlastní léčivý dotek do podoby prospěšné okolí.

Přes další kurzy práce s tělem jsem se seznamovala se způsoby, jakými tyto léčivé energie mohou skrze fyzické tělo působit. Absolvovala jsem kurz sportovní masáže, masáže lávovými kameny a dalších relaxačních technik k ošetření těla a hlavy.

Všechny hmatatelné proměny při práci s energií a tělem byly motivací k dalšímu objevování a učení. Dostala jsem se k jemnodotykové, bezolejové metodě Access bars a facelift. 

Na své cestě jsem se začala intenzivně věnovat transformačním energetickým masážím. Vedle masírování tyto zkušenosti předávám dál jako průvodkyně léčivým dotekem pro jednotlivce i skupiny a posvátným dotekem pro páry. 

Věřím, že dotek se správným záměrem dokáže zázraky. Že je hybatelem, léčivou silou, prodlouženou rukou univerza. A mou vášní je vás takovým dotekem opečovat, nebo provést. Vážím si vaší důvěry a každé vyjádřené zpětné vazby.

S láskou

Ivana