Rozbouřená mysl, aneb masáž jako všelék ega

Každý z nás to zná, těkavé myšlenky běsnícího ega, které se nás nenápadně krůček po krůčku zmocní. Dostaneme se do stavu, kdy je těžké se vymanit z labyrintu otravné mysli sám. Pohybujeme se v kruhu namísto vpřed.  Jak to souvisí s masáží? Ať už je to mentální metoda access bars nebo jakákoli masáž s léčivým dotekem, její účinek je takový, že ego nad vámi ztrácí svou moc a sílu. Nad vámi je při terapii a po ní jen samo prozřetelno, nebeský otisk, který si uchováváte nadále a máte možnost s ním sami pracovat. Mysl projde velkou „čistkou“, a protože vše souvisí se vším, vnímáte i přenastavení emoční, tělesné, duchovní. Ocitáte se na vysokých, zdravých, klidových vibracích lásky. Žijete nadále ve stejném světě, ale máte na něj nový pohled, s učesanými myšlenkami a klidem na srdci. Přímo úměrně intenzitě uvědomění a prostoru věnovanému srdci se dostaví trvalé životní změny.

Často je to právě naše ego, mysl, strach, které nám staví do cesty iluzorní překážky při rozhodování, zda masáž nebo terapii absolvovat. Ano, ego je vychytralé, moudré. Ví, jak na vás, zná vás. Nechce přijít o svého živitele. Ale co když si dovolíte bariéry ignorovat? Postupně poznáte, že ego vlastně není naší součástí, že nejsme svou myslí.  Jsme čistým vědomím, tvořícím a nezávislým zdrojem.

Jak vypadá zaléčená mysl po terapii, masáži? Je zcela tichá, poslušná, neovládá vás, ale vy ji. Jste vědomí, vstupujete do prostoru lehkosti a radosti. Máte ego v hrsti, ne ono vás. Jste svým pánem.