Masáže a terapie:

 • terapie ACCESS BARS® – odblokování všech vašich během života vytvořených „ALE překážek“ jemným dotekem na 32 bodech hlavy (vhodné pro všechny)
 • ACCESS FACELIFT – léčebná obličejová metoda, přinášející zdraví a krásu celému tělu, eliminuje účinky stárnutí a osvobozuje od bolesti
 • TĚLESNÉ PROCESY ACCESS (MTVSS) – celotělová léčivá metoda jemným dotekem rukou na oslabených částech těla, umožňující jeho zdravé fungování
 • RELAXAČNÍ MASÁŽ – uvolní ztuhlost a poskytne novou energii a pružnost vašim svalům
 • TANTRICKÁ MASÁŽ
  Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z dávné tantrické filosofie a principů. Získává si stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Tantrická masáž spojuje prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže. Klade důraz na osobní přístup, citlivou pozornost a hluboké znalosti práce s energií. Masáž vás nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou, pocitem životní síly a inspirace. Dávající je při ní citlivým průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu. Tantrická masáž je způsobem, jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku.
  Tantra masáž omlazuje, zkrášluje a léčí na rovině těla i duše.
  Co během tantrické masáže zažijete
  Tantrická masáž se tradičně provádí na futonu, při svitu svíček a zvuku orientální hudby v klidném a nerušeném prostředí. Součástí tantra masáže jsou různé druhy doteku, od jemných až po dynamické. Kromě tlakové části masáže bez oleje zažijete omývání a masáž horkými žínkami, hlazení hebkými peříčky, kožešinkami, hedvábným šátkem, masáž s použitím speciálních aromaterapeutických silic, vůní a přírodních vyživujících olejů. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou.
  Tantrická masáž je, na rozdíl od jiných masáží, masáží holistickou. Její součástí je masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází k oproštění se od účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. Celkově se jedná o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka.
  Tantra však nabízí víc. Provedu vás technikou tantrického dechu, který vám otevře cestu k dokonalému fyzickému i psychickému uvolnění a pocítění energie v celém těle. Tato přirozená energie je prožívána jako hluboký, naplňující a oživující pocit, který přetrvává ještě dlouho po skončení samotné masáže.
  Na žádost lze vybrat ze dvou variant masáže, a sice masáž zahrnující intimní partie a masáž, která se těmto místům vyhne.
  Hranice tantrické masáže
  Jen v rámci bezpečných a jasných hranic jsou možné hluboké a intenzivní prožitky na obou stranách.
  Tantrická masáž je o zkoumání sexuality v rámci hranic vlastního těla a její důležitou součástí je respekt k hranicím dávajícího. Během tantrické masáže tedy zůstává přijímající po celou dobu v pasivní, přijímající roli, nedochází při ní k sexu, ani k erotické výměně s masérkou.
  Tantrická masáž a nahota
  V tantrické masáži je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masérka postupně odkrývá. Masérka taktéž začíná masáž v sarongu, který si později ponechá jen okolo boků nebo zcela odloží.
  Účinky tantrické masáže
  Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale navíc vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému. Napomáhá řešit komplikovaný vztah k opačnému pohlaví odblokováním uzamčené energie z dětství.
  Mezi zdravotní účinky tantrické masáže patří pomoc při poruchách erekce, potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, vaginitidě, bolestivém sexuálním styku, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním, nedostatku energie, vitality a chuti do života, depresi z nedostatku péče a intimních doteků, zbavuje napětí a stresu, emocí žárlivosti, vlastnictví a viny, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh.
  Tantrická masáž a hygiena
  Při tantrické masáži je důležitý pocit tělesné čistoty u přijímajícího i dávajícího. Salon je vybaven sprchou pro váš komfort.
  Délka tantrické masáže
  Všechny časové úrovně masáže jsou vedeny v klidném duchu tantrického rituálu s respektem k citlivosti přijímajícího. Čím delší masáž je, tím více může být účinná do hloubky. 60minutová masáž nenabízí prostor pro všechny techniky, voleny jsou intuitivně ty prioritní. 90minutová masáž zahrnuje všechny výše zmiňované techniky, a navíc je zakončena krátkou technikou pro fixaci a uložení účinku masáže. 120minutová masáž je bohatší na techniky energetické i tělesné roviny a nabízí širší škálu vjemů.
 

Zájmové kurzy LÉČIVÝ DOTEK

1. Klasická masáž sportovní

Rozsah:
a. Částečná: 3 – 5 h
b. Celková: 13 – 15 h
Cena: 1.000 Kč/h
Částečná masáž – záda a šíje, celková-celé tělo. Dostanete snadný návod, jak si  postup zapamatovat. Pomocník při zatuhlosti svalů, pro celkovou regeneraci.
Vhodné pro všechny.

 

2. Energy-Flow terapie

a. Bars Art
Cena: 1.200 Kč/h
Rozsah: 5 h
Umění práce s vašimi prsty, jemným prstokladem na hlavě docílíme uvolnění mysli, stresu, napětí svalů a neužitečných, blokujících vzorců chování. Pomocník pro získání energie a vnitřního klidu, posílení psychické a fyzické pohody, pro lehké bytí tady a teď. Kurz vychází z metody ACCESS BARS.
Vhodné pro všechny, děti, dospělé, studenty, seniory.
b. Facelift Art
Cena: 1.200 Kč/h
Rozsah: 3-4 h
Umění práce s vašimi prsty, jemným prstokladem na obličeji docílíme omlazení tváře a těla, léčení a regenerace orgánů. Pomocník při bolestech např. zubů, dásní, nervů v obličeji, po mozkové mrtvici atd. Kurz vychází z metody ACCESS FACELIFT.
Vhodné pro všechny.

 

3. Velvet Touch (pro páry)

Cena: 1.500/h
Rozsah: 3-4 h
Jak umocnit sílu a kouzlo doteku, dopřát si relax a zároveň oživit partnerské soužití. Pestrá škála způsobů, jak dopřát tělu výjimečné vjemy. Jak rozproudit a harmonizovat energii a propojit tělo/mysl/ducha.

 

Kurzy nejsou akreditovány MŠMT. Jsou zaměřeny prakticky a individuálně.
Zvládne je každý, kdo má zájem se učit. Slouží k vašemu osobnímu užitku za účelem disponovat dovednostmi, kterými poskytnete pomoc a radost sobě i ostatním.
Vaše ruce se stanou nástrojem pro harmonizaci, regeneraci a revitalizaci.
Stanete se BOHatšími ve jménu LÁSKY, ZDRAVÍ, KRÁSY A VITALITY.

 

Časové rozvržení a intenzita kurzu dle vašich možností a potřeb, PO-NE   10-22 h.
Délka kurzu je orientační, vždy je uzpůsobena individuálně. Označení h = 60 min.
Kurzy a, b jsou samostatnými kurzy, můžete je absolvovat odděleně.
Manuál postupu obdržíte na každém kurzu vyjma Velvet Touch a Cvičme v rytme.
Certifikát dostáváte po absolvování kurzu.
Platba předem převodem, nebo osobně v hotovosti na první hodině.
Max. počet osob: 2
Kde: Relax studio Trinity, Pavelčákova 22, Olomouc
Lektor: Mgr. Ivana Krischková, pedagog, masérka, terapeutka, držitelka certifikátů od r. 2013.   Rezervace na tel.: 737 835 140. S výběrem kurzu ráda poradím.
Parkování před hotelem pro účastníky kurzu zpoplatněno.