ACCESS BARS® je VŠELÉK
Znáte ten pocit mít lehkou hlavu?
…pak je lehké vše ve vašem životě i ve vašem okolí, že? Tato technika je klíčem k vysněnému životu bez omezení. Působí fyzicky i psychicky. Je vhodná pro VŠECHNY, není žádná věková hranice, žádná kontraindikace. Můžou si ji dopřát děti (např. zklidní hyperaktivitu), těhotné ženy (zbaví se obav o průběh těhotenství a porod, obav o dítě), studenti (zlepší schopnost se učit), dokonce mohou bez obav přijít i stydlíni, neboť ošetření probíhá v oblečení. Zkrátka bársování je vhodné pro všechny (zbaví vás stresu, zlepší sex atd.).
Terapie probíhá vleže a v tichu v délce cca 60-80 min. Jemným dotekem na 32 bodech hlavy se uvolňují zablokované energie. Tím se vymazávají všechny staré vzorce, které vám komplikují váš život, ať už v oblasti zdraví, vztahů, práce, financí atd. Účinek je trvalý, nicméně ideální je terapii opakovat co 14 dní, co měsíc…
Historie léčby dotekem:
Univerzální energie hraje svou roli už od počátku existence lidstva. Je využívána v různých druzích terapií od akupunktury až po shiatsu. Využívají ji i metody zaměřující se na psychiku a duši, například taichi nebo jóga.V Číně je tato životní energie nazývána jako čchi, v hinduismu jako prana a u Egypťanů jako ka.
Už déle než dva tisíce let se praktikuje umění ovlivnit vnitřní energetické dráhy těla.
Při terapiích na tyto praktiky navazuji a využívám univerzální vesmírné energie.
Různé formy terapií či masáží se objevují téměř ve všech kulturách. Nejstarší dochované spisy, které se o masáži zmiňují, pocházejí ze starověkého Egypta a Číny z roku 3 700 př. n. l. Umění masáže objevovali také Peršané, Babylóňané či Asyřané, Řekové a Římané.
Za zakladatele thajské masáže je považován Buddhův blízký přítel a lékař Jivaka. Jeho léčebné metody doplněné tradiční čínskou medicínou a také starověkou indickou Ájurvédou rozvíjeli buddhističtí mniši v thajských chrámech.
Reiki vzniklo v 19. století v Japonsku, odtamtud proniklo na Havaj, do Kalifornie a do západního světa. Výraz Reiki tvoří dvě slova: „rei“=univerzální a „ki“=životní energie. Tato metoda vznikla z odkazu a zkušeností dr.Mikao Usuiho.
ACCESS BARS® Metoda, která vznikla díky Garymu Douglasovi v roce 1990 v USA, pomohla už mnoha lidem na celém světě změnit jejich život k lepšímu. Rozhodli se jen pro jedno: přijímat dary, které jim vesmír neustále sype.