CO JE ACCESS?
U všech metod ACCESS (BARS, FACELIFT, MTVSS) dochází jemným dotykem rukou k odblokování a aktivaci vašich energií přirozeně daných vašemu tělu. Začnou opět zdravě a aktivně proudit a fungovat v těle a dokáží s ním doslova divy- omladí, nabijí a uzdraví zevnitř i navenek. Tento druh terapií probíhá v oblečení. Dopřát si je můžete kdykoli, máte-li 60 – 90 min. volného času. Není rozhodně podmínkou být nemocen k absolvování terapie. Metoda ACCESS je blahodárná v každém věku, v každém stavu. Těla ji milují a vždy dostanou to, co právě potřebují k prohloubení zdraví, krásy a zásoby energie. Kdo terapii absolvuje, je schopen si sám kdykoli nastartovat znovuobnovení a spuštění léčivých a „dobíjecích“ procesů. Dočká se tak přílivu energie, kdykoli bude potřebovat.
ACCESS BARS je VŠELÉK
Znáte ten pocit mít lehkou hlavu?
…pak je lehké vše ve vašem životě i ve vašem okolí, že? Tato technika je klíčem k vysněnému životu bez omezení. Působí fyzicky i psychicky. Je vhodná pro VŠECHNY, není žádná věková hranice, žádná kontraindikace. Můžou si ji dopřát děti (např. zklidní hyperaktivitu), těhotné ženy (zbaví se obav o průběh těhotenství a porod, obav o dítě), studenti (zlepší schopnost se učit), dokonce mohou bez obav přijít i stydlíni, neboť ošetření probíhá v oblečení. Zkrátka bársování je vhodné pro všechny (zbaví vás stresu, zlepší sex atd.).
Terapie probíhá vleže a v tichu v délce cca 60-80 min. Jemným dotekem na 32 bodech hlavy se uvolňují zablokované energie. Tím se vymazávají všechny staré vzorce, které vám komplikují váš život, ať už v oblasti zdraví, vztahů, práce, financí atd. Účinek je trvalý, nicméně ideální je terapii opakovat. Tak, jako se staráme o své fyzické tělo, je velkým přínosem pečovat i o svou mysl.
ACCESS FACELIFT
Access Facelift je úžasná relaxační technika věnující se bodům na obličeji. Energie, které se spouští, jsou tělu vlastní a omlazují ho celostně, navenek i hluboko v orgánech. Dochází tak k aktivaci obličeje a transformaci účinků stárnutí, gravitace a stresu. Access Facelift podporuje přirozený výraz radosti a emocí, krásu těla a jeho zdravé energické fungování. Zároveň je lékem pro jakékoli fyzické obtíže. Dotykem na obličeji se rozproudí energie v těle a směřují všude tam, kde je potřeba něco léčit (např. problémy se zuby, zrakem, obličejovými nervy…).
ACCESS TĚLESNÉ PROCESY (MTVSS)
Poslední z trojice stěžejních metod ACCESS BARS. Je to jemná, léčivá metoda dotykem rukou, která má za úkol odblokovat a aktivovat energie uvnitř vašeho těla. Proces stárnutí a nemoci se zastaví a tělo začne fungovat ze své přirozenosti- neustálou obnovou, tvoření samo ze sebe, omlazením, uzdravením. Zdraví je přirozený stav našeho těla. Často se ho vzdáme nevědomky, ale máme vždy možnost tento proces zvrátit a nastavit přirozeně fungující energie v těle bez pomoci léků. MTVSS zahrnuje imunitní systém, vnitřní orgány, lymfatický a hormonální systém, dermální, respirační, metabolický, nervový, trávicí, skeletální, reprodukční systém.
Historie léčby dotekem:
Univerzální energie hraje svou roli už od počátku existence lidstva. Je využívána v různých druzích terapií od akupunktury až po shiatsu. Využívají ji i metody zaměřující se na psychiku a duši, například taichi nebo jóga.V Číně je tato životní energie nazývána jako čchi, v hinduismu jako prana a u Egypťanů jako ka.
Už déle než dva tisíce let se praktikuje umění ovlivnit vnitřní energetické dráhy těla.
Při terapiích na tyto praktiky navazuji a využívám univerzální vesmírné energie.
Různé formy terapií či masáží se objevují téměř ve všech kulturách. Nejstarší dochované spisy, které se o masáži zmiňují, pocházejí ze starověkého Egypta a Číny z roku 3 700 př. n. l. Umění masáže objevovali také Peršané, Babylóňané či Asyřané, Řekové a Římané.
Za zakladatele thajské masáže je považován Buddhův blízký přítel a lékař Jivaka. Jeho léčebné metody doplněné tradiční čínskou medicínou a také starověkou indickou Ájurvédou rozvíjeli buddhističtí mniši v thajských chrámech.
Reiki vzniklo v 19. století v Japonsku, odtamtud proniklo na Havaj, do Kalifornie a do západního světa. Výraz Reiki tvoří dvě slova: „rei“=univerzální a „ki“=životní energie. Tato metoda vznikla z odkazu a zkušeností dr.Mikao Usuiho.
ACCESS BARS Metoda, která vznikla díky Garymu Douglasovi v roce 1990 v USA, pomohla už mnoha lidem na celém světě změnit jejich život k lepšímu. Rozhodli se jen pro jedno: přijímat dary, které jim vesmír neustále sype.